3 * hvězdičkové apartmány v Poreči

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Poreči. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Poreči, kde najdeme města Jasenovica, Tar, Stranići kod Lovreča, Košinožići a Stifanići.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


320 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 16  » »»

1. Apartments Oliva StarStarStar

Foto: Apartments Oliva
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
93 %

Apartments Oliva nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi 3,2 km od hlavního náměstí v Poreči. Eufraziova bazilika je vzdálená 3,4 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány mají posezení a jídelní stůl.


2. Two-Bedroom Apartment in Porec StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Porec
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
67 %

Two-Bedroom Apartment in Porec se nachází 3,4 km od aquaparku Aquacolors a 4,2 km od Hlavního náměstí v Poreči. Apartmán zahrnuje kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou a kávovarem. Nechybí ani TV.


3. Apartment Gogić 1092 StarStarStar

Foto: Apartment Gogić 1092
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Conveniently situated in Brulo of Poreč, Apartment Gogić 1092 has barbecue facilities. This apartment is 2.3 km from Poreč Main Square and 2.3 km from The Euphrasian Basilica.


4. Dr. IGDA Apartments StarStarStar

Foto: Dr. IGDA Apartments
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
93 %

Apartmány Dr. IGDA se nachází v porečské čtvrti Borik, 1,6 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí zahradu s grilem, vlastní bezplatné parkoviště, aquapark a hotelový bar.


5. Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Poreč, just 10 km from Poreč Main Square, Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat features accommodation with free WiFi. The property features sea views. This apartment comes with a living room and a fully equipped kitchen with a fridge.


6. Apartment Zrinka.1 StarStarStar

Foto: Apartment Zrinka.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Set 1.3 km from Poreč Main Square and 1.3 km from The Euphrasian Basilica, Apartment Zrinka.1 is located in City-Centre of Poreč. The accommodation has free WiFi.


7. Apartment Daria.1 StarStarStar

Foto: Apartment Daria.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Located in Poreč in the Istria region, Apartment Daria.1 has a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. With direct access to a terrace, this apartment comes with 1 separate bedroom.


8. Apartment Daria.2 StarStarStar

Foto: Apartment Daria.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Complete with a garden, Apartment Daria.2 is situated in Poreč, 2.9 km from Poreč Main Square and 2.9 km from The Euphrasian Basilica. This apartment offers accommodation with a terrace.


9. Apartment Daria.3 StarStarStar

Foto: Apartment Daria.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Poreči, 1,6 km od Eufraziovy baziliky. V apartmánu je koupelna a kuchyň s varnou deskou a lednicí. K dispozici je satelitní TV.


10. Apartment Daria.4 StarStarStar

Foto: Apartment Daria.4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve čtvrti Špadići v Poreči, 1,6 km od hlavního náměstí i Eufraziovy baziliky. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmán má kuchyni, jídelní kout, TV a koupelnu s vanou nebo sprchou.


11. Apartment Zrinka.2 StarStarStar

Foto: Apartment Zrinka.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Located 1.3 km from Poreč Main Square and 1.3 km from The Euphrasian Basilica in Poreč, Apartment Zrinka.2 offers accommodation with a kitchen. The 3-star apartment is 7 km from Aquacolors Water Park Poreč.


12. One-Bedroom Apartment in Cervar Porat StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Cervar Porat
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Cervar Porat is situated in Poreč, 10 km from Poreč Main Square, 10 km from The Euphrasian Basilica, and 11 km from Aquacolors Water Park Poreč. The 3-star apartment is 9 km from Žatika Sport Centre.


13. Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Poreč in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Cervar Porat is a 3-star property boasting free WiFi. The apartment is 10 km from Poreč Main Square.


14. Apartman Ruža StarStarStar

Foto: Apartman Ruža
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %


15. Apartments with a parking space Porec - 7012 StarStarStar

Foto: Apartments with a parking space Porec - 7012
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Apartment Porec 7012a is an apartment set in Poreč, 1.1 km from The Euphrasian Basilica. Guests benefit from patio. An oven and a fridge can be found in the kitchen. A TV is provided. There is a private bathroom with a bath. Poreč Main Square is 1.


16. Apartments with a parking space Porec - 7033 StarStarStar

Foto: Apartments with a parking space Porec - 7033
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartmán Porec 7033a se nachází v Poreči, 1,6 km od Eufraziovy baziliky a hlavního porečského náměstí. Ubytování zahrnuje satelitní TV, kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou a součástí je také vlastní koupelna se sprchou.


17. Studio Porec 2285a StarStarStar

Foto: Studio Porec 2285a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Porec 2285a is located in Poreč, 1.1 km from Poreč Main Square. Rooms include a TV with satellite channels. Certain rooms include a seating area to relax in after a busy day. Each room is fitted with a private bathroom fitted with a shower.


18. Apartments Dvigradska 1103 StarStarStar

Foto: Apartments Dvigradska 1103
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Apartmány Dvigradska 1103 se nacházejí v Poreči, 3 km od Eufraziovy baziliky i od Hlavního náměstí. Nabízejí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.


19. Apartment Zizi StarStarStar

Foto: Apartment Zizi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartmán Zizi se nachází v Poreči, 5 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování má kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, topinkovačem, kávovarem a rychlovarnou konvicí.


20. Apartment Nenad StarStarStar

Foto: Apartment Nenad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartment Nenad, a property with a tennis court and a terrace, is located in Poreč, 3 km from Poreč Main Square. With garden views, this accommodation offers a balcony.


320 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 16  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: